LÖVBLÅS BOSCH GBL18V-800 AIRBLADE, SOLO
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 2128729
  • EAN-kod: 4053423251708
GBL 18V-800
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 3 butik
  • Artikelnummer: 2128729
  • EAN-kod: 4053423251708
- Snabb rengöring utomhus tack vare kraftfull borstlös motor i kombination med en axiell fläkt som levererar 800 m3/h volymflöde och en lufthastighet på upp till 200 km/h - Kontrollerad justering av effekt, ljudnivå och drifttid via variabel hastighetskontroll - Komfort under arbetet med låsknappen för konstant användning och mindre uttröttande arbete - Mångsidig rengöring av svåråtkomliga och stora ytor tack vare munstyckstillbehör: koncentratormunstycke för målinriktat luftflöde vid arbete i hörn, platt munstycke för utökat luftflöde vid rengöring av stora, plana ytor GBL 18V-800
Paket
Vikt
5.4 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
325 mm
Längd
595 mm
Bredd
250 mm