LINJELASER BOSCH GRÖN GLL 12V-100-33, CG/AA
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
  • Artikelnummer: 2103892
  • EAN-kod: 4053423303285
- Tålig design med gummiförstärkt hölje och IP65-klassning garanterar tillförlitlighet vid tuffa arbetsförhållanden - Beröringsfri styrning av 3 x 360° laserlinjer via appen Levelling Remote för mer exakt och tidseffektivt arbete - Upplev flexibelt arbete utan avbrott med möjligheten att växla mellan 12 V litiumjonbatteri och alkaliska AA-batterier. Inga stilleståndstider på grund av tomma batterier! GLL 12V-100-33 CG är enkel att använda och har en ny knappsats för tydliga val av laserlinje samt en stor batteriindikator för bekvämlighet. Linjelasern är perfekt för nivellering av väggar och partitioner, kakel- och golvinstallationer och trappkonstruktioner.
Paket
Vikt
1.755 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
126 mm
Längd
205 mm
Bredd
183 mm