LINJELASER BOSCH GRÖN GLL 12V-100-33, CG/12V/DK
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 2128277
  • EAN-kod: 4053423303292
GSR 18V-65
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 5 butik
  • Artikelnummer: 2128277
  • EAN-kod: 4053423303292
- Tålig design med gummiförstärkt hölje och IP65-klassning garanterar tillförlitlighet vid tuffa arbetsförhållanden - Beröringsfri styrning av 3 x 360° laserlinjer via appen Levelling Remote för mer exakt och tidseffektivt arbete - Upplev flexibelt arbete utan avbrott med möjligheten att växla mellan 12 V litiumjonbatteri och alkaliska AA-batterier. Inga stilleståndstider på grund av tomma batterier! GSR 18V-65
Paket
Vikt
4.437 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
140 mm
Längd
440 mm
Bredd
360 mm