KROK BESLAG DESIGN CIRCUM-48 SVART
BESLAG DESIGNDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BESLAG DESIGN- Artikelnummer: 1421981
- EAN-kod: 7316180010757
Krok Circum från Beslag Design med svart utförande och 40mm i diameter samt 48mm i djup.
1 produkter
Produkten utgår inom kort
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1421981
- EAN-kod: 7316180010757
Paket
- Vikt
- 0.03 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 20 mm
- Längd
- 130 mm
- Bredd
- 110 mm