KEDJESÅG RYOBI RY36CSX35A-150 36V
RYOBI
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
RYOBI
  • Artikelnummer: 1518683
  • EAN-kod: 4892210182166
Kedjesåg Borstlös 36V. Lithium+ 5,0Ah MAX POWER™. Svärdlängd 35cm. Kedjehastighet 21m/sek. Mekanisk och elektrisk kedjebroms samt anti-vibrations system. Verktygslös kedjespänning samt automatisk kedjesmörjning. gummerat grepp för bästa komfort. Borstlös motor för längre livslängd och högre verkningsgrad. Levereras med laddare (1,7 Amp/tim.) Lithium+ med IntelliCell™ teknik övervakar, balanserar enskilda celler, maximerar driftstid, lagringstid, samtidigt som du får mer kraft. En del av Ryobi 36V-serien.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 7 butik
  • Artikelnummer: 1518683
  • EAN-kod: 4892210182166
• Brushless motor ger maximal styrka och effektivitet • 35 cm Oregon®-svärd och kedja • Kraftfull kedjehastighet på 21m/s för en ultimat sågupplevelse • Snabb mekanisk broms och elektriskt motorbromssystem • Snabb och pålitlig kedjespänning utan verktyg • Automatisk smörjning av svärd och kedja för längre oavbruten sågning • Mjukt anti-vibrationshandtag för bästa komfort • Robust konstruktion och optimal viktfördelning ger balans och smidig hantering Kedjesåg Borstlös 36V. Lithium+ 5,0Ah MAX POWER™. Svärdlängd 35cm. Kedjehastighet 21m/sek. Mekanisk och elektrisk kedjebroms samt anti-vibrations system. Verktygslös kedjespänning samt automatisk kedjesmörjning. gummerat grepp för bästa komfort. Borstlös motor för längre livslängd och högre verkningsgrad. Levereras med laddare (1,7 Amp/tim.) Lithium+ med IntelliCell™ teknik övervakar, balanserar enskilda celler, maximerar driftstid, lagringstid, samtidigt som du får mer kraft. En del av Ryobi 36V-serien.
Paket
Vikt
7.061 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
270 mm
Längd
510 mm
Bredd
230 mm