HYLLKONSOL HABO 80 VIT D25MM/300X222MM
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HABO- Artikelnummer: 1066598
- EAN-kod: 7317900172526
Konsol av stål med inbyggd rörhållare för rör Ø 25 mm. Angiven maxbelastning är ett beräknat värde och garanteras inte.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1066598
- EAN-kod: 7317900172526
Produkt
- Ytskydd
- Målad
- Färg
- Vit
- Material
- Stål
Paket
- Vikt
- 0.45 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 220 mm
- Längd
- 300 mm
- Bredd
- 30 mm