HÄNGLÅS HABO 704-40HB63 VÄDERSK SB
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HABO- Artikelnummer: 1343412
- EAN-kod: 7317900173424
Hänglås av aluminium med väderskyddande plastöverdrag och nyckelhålsskydd. Låset har dubbelreglad extra hög Ø 8 mm bygel av rostfritt stål. Levereras med 2 st nycklar per lås. Lämpar sig för användning både inom- och utomhus.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1343412
- EAN-kod: 7317900173424
Hänglås från Habo av aluminum med skyddande plastöverdrag som är skyddande för alla väder, nyckelhålsskydd och dubbelreglad bygel i rostfritt stål. Bredd 48 mm, inklusive 2 nycklar.
Produkt
- Låsmaterial
- Aluminium
- Bredd lås
- 40.0
Paket
- Vikt
- 0.099 kg
- Nettoinnehåll
- 1 SB
- Höjd
- 40 mm
- Längd
- 175 mm
- Bredd
- 125 mm