HÄNGLÅS HABO 503-50HB76 ALU SB
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HÄNGLÅS HABO 503-50HB76 ALU SB
HABO- Artikelnummer: 1343401
- EAN-kod: 7317900173288
Hänglås av massivt aluminium. Ett kraftigt hänglås med många användningsområden. Lämpar sig för användning både inom- och utomhus. Låset har dubbelreglad 76 mm hög Ø 8 mm bygel av härdat stål. Levereras med 2 st nycklar.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1343401
- EAN-kod: 7317900173288
Hänglås från Habo i aluminum och dubbelreglad bygel i härdat stål. Bredd på 52 mm inklusive 2 nycklar.
Produkt
- Låsmaterial
- Aluminium
- Bredd lås
- 50.0
Paket
- Vikt
- 0.175 kg
- Nettoinnehåll
- 1 SB
- Höjd
- 15 mm
- Längd
- 175 mm
- Bredd
- 125 mm