HÄNGLÅS HABO 403-50HB73 MÄSSING SB
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HABO- Artikelnummer: 1343410
- EAN-kod: 7317900173400
Hänglås av massiv mässing. Ett kraftigt hänglås med många användningsområden. Lämpar sig för användning både inom- och utomhus. Låset har dubbelreglad 73 mm hög Ø 8 mm bygel av härdat stål. Levereras med 2 st nycklar.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1343410
- EAN-kod: 7317900173400
Hänglås från Habo av mässing med dubbelreglad bygel av härdat förkromat stål med en bredd på 50 mm. Inklusive två nycklar per hänglås.
Produkt
- Låsmaterial
- Mässing
- Bredd lås
- 50.0
Paket
- Vikt
- 0.26 kg
- Nettoinnehåll
- 1 SB
- Höjd
- 15 mm
- Längd
- 175 mm
- Bredd
- 125 mm