HAMMARBORR PLUS-7X 14X150/215MM
BOSCHDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BOSCH- Artikelnummer: 1209140
- EAN-kod: 3165140844697
Visa mer produktinformation
1 produkter
Produkten utgår inom kort
- Vikt
- 0.15 kg
- Nettoinnehåll
- 1 FRP
- Höjd
- 14 mm
- Längd
- 315 mm
- Bredd
- 41 mm