HAMMARBORR BOSCH SDS-MAX 4 25X400/520MM
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 1637950
  • EAN-kod: 3165140564205
Hammarborr SDS max-4
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
  • Artikelnummer: 1637950
  • EAN-kod: 3165140564205
Produkt
Längd totalt
520.0
Med snabblås
Nej
Fästsystem
SDS-max
Lämplig för glas
Nej
Diameter borr
25.0
Längd skäregg
400.0
Lämplig för icke järnhaltiga metaller
Lämplig för sten
Lämplig för trä
Lämplig för keramik
Lämplig för gjutjärn
Lämplig för stål
Lämplig för plast
Lämplig för betong
Ja
Lämplig för rostfritt stål
Lämplig för kakel
Lämplig för omborrning
Spiralborr
Med kylkanal
Paket
Vikt
1.01 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
25 mm
Längd
615 mm
Bredd
42 mm