HAMMARBORR-7X 12X150/215MM PLUS
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
1 produkter
Produkten utgår inom kort
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
Vikt
0.13 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
12 mm
Längd
305 mm
Bredd
41 mm