HÅLKÄLSFRÄS BOSCH HM 12X16/8X12,7MM
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 786714
  • EAN-kod: 3165140420358
Hålkälsfräs, 12 mm, R1 8 mm, D 16 mm, L 12,7 mm, G 54 mm
Visa mer produktinformation
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
Vikt
0.1 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
45 mm
Längd
100 mm
Bredd
59 mm