HÄCKSAX RYOBI RY18HT45A-120
RYOBI
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
HÄCKSAX RYOBI RY18HT45A-120
RYOBI
  • Artikelnummer: 1852707
  • EAN-kod: 4892210203243
Häcksax 18V ONE+. Lithium+ 2,0Ah-batteri. 45 cm svärd med diamantslipade knivar. Grenkapacitet 22 mm. Innovativ ny slimmad design med ergonomiskt loophandtag ger utmärkt balans och maximal användarkomfort. Automatisk broms av knivarna. Levereras med HedgeSweep™ Lövfösare för enkel borttagning av klipprester under tiden du trimmar. Levereras med laddare (1,5Amph/tim). En del av ONE+systemet.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 8 butik
  • Artikelnummer: 1852707
  • EAN-kod: 4892210203243
* Rakt LINEA in-line handtag, designat för avancerad ergonomi, kombinerar komfort, kompakt design och enkel hantering i ett perfekt balanserat paket * Lättviktsdesign för god komfort även vid långvarig användning * 45 cm svärd med 24 mm klippkapacitet ger tillräckligt med kraft för att klara även stora jobb * Diamantslipade knivar för rena och precisa snitt * HedgeSweep™ Lövfösare för enkel borttagning av klipprester under tiden du trimmar Häcksax 18V ONE+. Lithium+ 2,0Ah-batteri. 45 cm svärd med diamantslipade knivar. Grenkapacitet 22 mm. Innovativ ny slimmad design med ergonomiskt loophandtag ger utmärkt balans och maximal användarkomfort. Automatisk broms av knivarna. Levereras med HedgeSweep™ Lövfösare för enkel borttagning av klipprester under tiden du trimmar. Levereras med laddare (1,5Amph/tim). En del av ONE+systemet.
Paket
Vikt
4.618 kg
Nettoinnehåll
1 KRT
Höjd
235 mm
Längd
950 mm
Bredd
190 mm