HÄCKSAX RY18HT55A-140
RYOBI
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
HÄCKSAX RY18HT55A-140
RYOBI
  • Artikelnummer: 1791257
  • EAN-kod: 4892210206442
Häcksax 18V. Lithium+ 4,0Ah-batteri. 55 cm svärd med laserskrurna och diamantslipade knivar. Grenkapacitet 24 mm. Innovativ ny design med ergonomiskt loophandtag och smalare enhet ger utmärkt balans och maximal användarkomfort. Automatisk broms av knivarna. Levereras med laddare (2,0 Amp/tim) och HedgeSweep™ Lövfösare för enkel borttagning av klipprester under tiden du trimmar. En del av ONE+systemet.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 8 butik
  • Artikelnummer: 1791257
  • EAN-kod: 4892210206442
• Innovativ ny design med ergonomiskt loophandtag och smalare enhet ger utmärkt balans och maximal användarkomfort. • Lätt design med maximal komfort • 55 cm svärd med en grenkapacitet på 24 mm • Laserskrurna och diamantslipade knivar för extra fint resultat • Levereras med HedgeSweep™ Lövfösare för enkel borttagning av klipprester under tiden du trimmar Häcksax 18V. Lithium+ 4,0Ah-batteri. 55 cm svärd med laserskrurna och diamantslipade knivar. Grenkapacitet 24 mm. Innovativ ny design med ergonomiskt loophandtag och smalare enhet ger utmärkt balans och maximal användarkomfort. Automatisk broms av knivarna. Levereras med laddare (2,0 Amp/tim) och HedgeSweep™ Lövfösare för enkel borttagning av klipprester under tiden du trimmar. En del av ONE+systemet.
Paket
Vikt
5.026 kg
Nettoinnehåll
1 KRT
Höjd
185 mm
Längd
1035 mm
Bredd
235 mm