GENOMFÖRINGSKRAGE HARVIA WZ020115 115MM
HARVIA
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
HARVIA
Hämta i butik
Tillgänglig i 4 butik
  • Artikelnummer: 1654187
  • EAN-kod: 6417659004879
Produkt
Tillbehör
Ja
Typ av tillbehör/reservdel
Övrigt
Paket
Vikt
0.2 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
200 mm
Längd
220 mm
Bredd
10 mm