FÖRSÄNKARSET BOSCH 8/10/12X50MM 90G 3ST
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 1427997
  • EAN-kod: 3165140383103
3-delars konförsänkarsats, 1-skärs8,0; 10,0; 12,0 mm
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
  • Artikelnummer: 1427997
  • EAN-kod: 3165140383103
Produkt
Antal försänkare
3.0
Paket
Vikt
0.064 kg
Nettoinnehåll
1 SET
Höjd
17 mm
Längd
165 mm
Bredd
74 mm