FÖNSTERBÄNK VITVENT2200X160X18
Dra på bilden för att zooma in
FÖNSTERBÄNK VITVENT2200X160X18
HABO
Hämta i butik
Tillgänglig i 5 butik
  • Artikelnummer: 893091
  • EAN-kod: 7317900156144
Längd (mm)
2200
Vikt
3.8 kg
Höjd
18 mm
Längd
2200 mm
Bredd
160 mm