FÖNSTERBÄNK VITVENT2000X160X18
Dra på bilden för att zooma in
FÖNSTERBÄNK VITVENT2000X160X18
HABO
Hämta i butik
Tillgänglig i 6 butik
  • Artikelnummer: 893090
  • EAN-kod: 7317900156137
Längd (mm)
2000
Vikt
3.52 kg
Höjd
18 mm
Längd
2000 mm
Bredd
160 mm