FÖNSTERBÄNK MDF VIT2400X160X18
Dra på bilden för att zooma in
FÖNSTERBÄNK MDF VIT2400X160X18
HABO
Hämta i butik
Tillgänglig i 4 butik
  • Artikelnummer: 893089
  • EAN-kod: 7317900156120
Längd (mm)
2400
Vikt
5.43 kg
Höjd
20 mm
Längd
2400 mm
Bredd
165 mm