FÖNSTERBÄNK MDF VIT2200X160X18
HABO
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
FÖNSTERBÄNK MDF VIT2200X160X18
HABO
Hämta i butik
Tillgänglig i 5 butik
  • Artikelnummer: 893088
  • EAN-kod: 7317900156113
Produkt
Typ
Fönsterbleck sten änddel
Höjd (mm)
18
Längd (mm)
2200
Bredd (mm)
160
Material
Övrigt
Färggrupp
Övrigt
Paket
Vikt
4.72 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
20 mm
Längd
2200 mm
Bredd
165 mm