DUSCHPAKET HABO DAHLIA 3-SPRAY KROM D110MM/SLANG 150CM
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HABO- Artikelnummer: 1862169
- EAN-kod: 7317900300103
Duschpaket med en handdusch och 1,5m duschslang. Handdusch med tre stråltyper, diameter duschhuvud 110mm. Med antikalkfunktion. Rubber Clean-gummi på munstycket gör att det är enkelt att avlägsna kalk. Passar alla blandare och duschslangar, G1/2.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1862169
- EAN-kod: 7317900300103
Duschpaket med en handdusch och 1,5 meter duschslang. Handdusch med tre stråltyper, diameter duschhuvud 110 mm. Med antikalkfunktion. Rubber Clean-gummi på munstycket gör att det är enkelt att avlägsna kalk. Passar alla blandare och duschslangar, G1/2. Vattensparfunktion, 6,5 liter / minut.
Produkt
- Längd duschslang
- Frisörutförande
- Nej
- Med slang
- Ja
- Med väggfäste
- Nej
- Basfärg
- Krom
- Anti-kalk-system
- Ja
- Antal stråltyper
- 3.0
- Med avtagbar sil
- Diameter duschhuvud
- Inställbar stråle
- Material
- Plast
- Ställbart väggfäste
Paket
- Vikt
- 0.43 kg
- Nettoinnehåll
- 1 SB
- Höjd
- 70 mm
- Längd
- 260 mm
- Bredd
- 130 mm