DUKSTIFT THERMODRÄN 100ST/PKT
THERMODRÄN
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
DUKSTIFT THERMODRÄN 100ST/PKT
THERMODRÄN
  • Artikelnummer: 158593
  • EAN-kod: 7613168491790
Specialstift för infästning av fiberduken i dränerings- och källarväggsskivor.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Produkten utgår inom kort
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
  • Artikelnummer: 158593
  • EAN-kod: 7613168491790
Dukstift, Specialstift för att fästa fiberduken i skivorna.
Produkt
Typ av fastsättning
Övrigt
Ytskydd
Övrigt
Färg
Vit
Form
Rektangulär
Material
Plast
Paket
Vikt
0.107 kg
Nettoinnehåll
1 PKT
Höjd
40 mm
Längd
160 mm
Bredd
100 mm