DÖRRTRYCKE A13164-19MM ROSTFRI INKL NYCKELSKYLT INNERDÖRR
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HABO- Artikelnummer: 253818
- EAN-kod: 7317900126864
Dörrhandtag av borstat rostfritt stål, avsett för innerdörrar. Dold fastsättning av rosett och nyckelskylt. Greppdiameter 19 mm. Passar till dörrtjocklek 36-65 mm. Gänga M4. Utsprång 64 mm.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 253818
- EAN-kod: 7317900126864
Dörrhandtag av rostfritt borstat stål. Dold skruvfastsättning på rosett och nyckelskylt. Diameter på handtagsgrepp 16 respektive 19 mm. 16 mm passar dörrtjocklek 36-45 mm och 19 mm passar dörrtjocklek 36-65 mm. M4 gänga. Utsprång 16mm = 55mm, 19mm = 65mm.
Produkt
- Ytbehandling
- Borstad
- Monteringsmetod
- Skruv
- Färg
- Rostfritt stål
- Modell/Utförande
- Par
- Endast lämplig för persienn/rulljalusi
- Nej
Paket
- Vikt
- 0.44 kg
- Nettoinnehåll
- 1 FRP
- Höjd
- 55 mm
- Längd
- 220 mm
- Bredd
- 110 mm