BRUKRENSARE BOSCH AVZ70RT4 HM-RIFF
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 1737952
  • EAN-kod: 4059952530932
EXPERT 3 max AVZ 70 RT4 Multitool slipplatta 70 mm
Visa mer produktinformation
1 produkter
Produkten utgår inom kort
Hämta i butik
Tillgänglig i 29 butik
  • Artikelnummer: 1737952
  • EAN-kod: 4059952530932
Produkt
Tillämpning
Övrigt
Form
Rund
Lämplig för icke järnhaltiga metaller
Nej
Lämplig för sten
Ja
Lämplig för trä
Nej
Lämplig för stål
Lämplig för rostfritt stål
Paket
Vikt
0.057 kg
Nettoinnehåll
1 SB
Höjd
9 mm
Längd
167 mm
Bredd
96 mm