BORDSBEN HABO 25-13X100MM M-NICKEL 602 MATTNICKEL KONISKT
HABO
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
HABO
  • Artikelnummer: 745385
  • EAN-kod: 7317900148187
Koniskt bordsben av stålrör med fast fästplatta. Bordsbenet har 25 mm diameter i topp och 13 mm i botten. Höjden kan justeras ca 10 mm från A-måttet för att kompensera för ojämna underlag. Detta gör att bordet står stabilt.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 8 butik
  • Artikelnummer: 745385
  • EAN-kod: 7317900148187
Produkt
Höjd (mm)
100.0
Färg
Övrigt
Form
Övrigt
Paket
Vikt
0.1 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
60 mm
Längd
110 mm
Bredd
60 mm