BLOCK BENDERS B GRÅ RADIE 6,0, 785/739X350X150MM
BENDERS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BENDERS
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
Vikt
91 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
150 mm
Längd
785 mm
Bredd
360 mm