BETONGMEJSEL BAHCO 3739H-250MM 3739H-250
BAHCODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BAHCO- Artikelnummer: 187912
- EAN-kod: 7314151834234
Spetsmejsel med åttkantig kropp och handtag - 250 mm
1 produkter
- Vikt
- 0.96 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 500 mm
- Längd
- 170 mm
- Bredd
- 168 mm