BETONGMEJSEL BAHCO 3736MH-250MM, 3736MH-250
BAHCODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BAHCO- Artikelnummer: 187906
- EAN-kod: 7314151834173
23 mm betongmejsel med åttkantig kropp och handskydd - 250 mm
- Vikt
- 0.96 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 490 mm
- Längd
- 160 mm
- Bredd
- 170 mm