BERGÖGLA NILS AHLGREN M KIL 18X175/238 D23, BORRDIAMETER D23MM
NILS AHLGRENDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
NILS AHLGREN- Artikelnummer: 1105270
- EAN-kod: 7313178005023
Järn, helsmidd, varmförzinkad Funktion
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1105270
- EAN-kod: 7313178005023
Förankring bergögla med kil Smidesstål Mått: 18x175MM (inklusive kil 238MM)
Paket
- Vikt
- 0.67 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 20 mm
- Längd
- 250 mm
- Bredd
- 60 mm