BASTUBÄNK 90X500X2200 ASP FR2200HA
HARVIADetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HARVIA- Artikelnummer: 1703525
- EAN-kod: 6417659024594
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1703525
- EAN-kod: 6417659024594
Tillverkat av asp, termisk asp och al. Produktens mått är 2200 mm x 500 mm x 90 mm. Trä - Asp Ytbehandling - Obehandlad Tjocklek (mm) - 90 Bastumodul - Ja Bredd (mm) - 500 Längd (mm) - 2200
Paket
- Vikt
- 22 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 100 mm
- Längd
- 2200 mm
- Bredd
- 520 mm