BAKKANTSLIST LUNDBERGS LAMINEK1300X70X10, 1300X70X10MM 81703
LUNDBERGSDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
LUNDBERGS- Artikelnummer: 1209769
- EAN-kod: 7392118817032
Bakkantlist från Lundbergs i ek för den öppna trappan i laminat med kärna av PEFC-certifierad mdf. Har bredden 1300mm, höjden 70mm och tjockleken 10mm.
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1209769
- EAN-kod: 7392118817032
Paket
- Vikt
- 0.6 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 10 mm
- Längd
- 70 mm
- Bredd
- 1300 mm