BAKKANTSLIST LUNDBERGS LAM VIT1300X70X10, 1300X70X10MM
LUNDBERGSDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
LUNDBERGS- Artikelnummer: 1209781
- EAN-kod: 7392118817155
Bakkantlist från Lundbergs för den öppna trappan i vit laminat med kärna av PEFC-certifierad mdf. Har höjden 70mm, bredden 1300mm och tjockleken 10mm.
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1209781
- EAN-kod: 7392118817155
Paket
- Vikt
- 0.6 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 10 mm
- Längd
- 1300 mm
- Bredd
- 70 mm