BAKKANTSLIST LUNDBERGS LAGRÅEK1300X70X10, 1300X70X10MM
LUNDBERGSDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
LUNDBERGS- Artikelnummer: 1209773
- EAN-kod: 7392118817070
Bakkantlist från Lundbergs i grå ek för den öppna trappan i laminat med kärna av PEFC-certifierad mdf. Har höjden 70mm, bredden 1300mm och tjockleken 10mm.
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1209773
- EAN-kod: 7392118817070
Paket
- Vikt
- 0.6 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 10 mm
- Längd
- 70 mm
- Bredd
- 1300 mm