BADRUMSFLÄKT HABO VENTIT SILENCE D100MM/132X132MM
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HABO- Artikelnummer: 1037366
- EAN-kod: 7317900170362
Tystgående fläkt med låg vibrationsnivå för våtrum. Justerbar fuktsensor som automatiskt startar fläkten när förinställt fuktvärde uppnåtts. Fläkten har också justerbar timer. Stosdiameter 100 mm Förbrukad effekt 8 W. Luftflöde 102 m3/h. Ljudnivå 26 dB(A) 3 m. Kapslingsklass IPX4. Yttermått 132x132 mm.
Produkt
- Nätfrekvens
- 50.0
- Flödeshastighet
- Höjd (mm)
- Märkspänning
- Djup (mm)
- 77.0
- Material hus/kapsling/stomme
- Plast
- Monteringsmetod
- Utanpåliggande/Infällt montage
- Färg
- Vit
- Bredd (mm)
- Bulleremission
- 26.0
- Kapslingsklass (IP)
- Övrigt
Paket
- Vikt
- 0.5 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 140 mm
- Längd
- 135 mm
- Bredd
- 95 mm