BADRUMSFLÄKT HABO VENTIT CLASSIC D100MM/154X154MM
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HABO- Artikelnummer: 1037363
- EAN-kod: 7317900170263
Standardfläkt för våtrum. Stosdiameter 100 mm. Förbrukad effekt 14 W. Luftflöde 98 m3/h. Ljudnivå 34 dB(A) 3 m. Kapslingsklass IPX4. Yttermått 154x154 mm.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1037363
- EAN-kod: 7317900170263
Produkt
- Nätfrekvens
- 50.0
- Flödeshastighet
- 98.0
- Höjd (mm)
- Märkspänning
- Djup (mm)
- 77.0
- Material hus/kapsling/stomme
- Plast
- Monteringsmetod
- Utanpåliggande/Infällt montage
- Färg
- Vit
- Bredd (mm)
- Bulleremission
- 26.0
- Kapslingsklass (IP)
- Övrigt
Paket
- Vikt
- 0.65 kg
- Höjd
- 160 mm
- Längd
- 157 mm
- Bredd
- 95 mm