I Mellerud arbetar vi under ledorden att anläggningen ska vara kompetent, kundvänlig och prisvärd. Viktigast för oss är du som kund. Ingen fråga är för liten eller stor, välkommen in med just ditt byggprojekt.

Bygg

Thomas Mattsson
Platschef
Tfn nr: 053-073 07 33
thomas.mattsson@k-byggurbans.se

 

Mats Söderqvist
Lagerchef
Tfn nr: 053-073 07 38
mats.soderqvist@k-byggurbans.se

 

Markus Sundelius
Byggsäljare
Tfn nr: 053-073 07 22
markus.sundelius@k-byggurbans.se

 


BUTIKEN

Andrée Svan
Butikschef
Tfn nr: 053-073 07 37
andree.svan@k-byggurbans.se

 

 

Karin Larsson
Butikssäljare
053-073 07 26
karin.larsson@k-byggurbans.se

 

Ella Regeskog
Butikssäljare
Tfn nr: 053-073 07 21
ella.regeskog@k-byggurbans.se

 

Victoria Westman
Extrapersonal
Tfn nr: 053-073 07 23
victoria.westman@k-byggurbans.se


Katja Toivio
Säljare/marknad (Föräldraledig)
Tfn nr: 053-073 07 31
katja.toivio@k-byggurbans.se


Lager

Mats Söderqvist
Lagerchef
Tfn nr: 053-073 07 38
mats.soderqvist@k-byggurbans.se

 

 

Henrik Gunnarsson
Lagersäljare
Tfn nr: 053-073 07 36
henrik.gunnarsson@k-byggurbans.se

 

Jacob Benselfelt
Lagersäljare
Tfn nr: 053-073 07 39
jacob.benselfelt@k-byggurbans.se

 

 

Linus Gustavsson
Lagersäljare/chaufför
Tfn nr: 053-073 07 35
linus.gustavsson@k-byggurbans.se